STRONA GŁÓWNA    KREDYTY I POŻYCZKI    UBEZPIECZENIA    O FIRMIE    FORMULARZ    KONTAKT

UBEZPIECZENIA -> MAJĄTKOWE


Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej znana i rozpowszechniona forma ubezpieczeń. Powód tak dużej popularności jest bardzo prosty, to wymóg nałożony na nas przez ustawodawcę. Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w naszym kraju powinien wykupić polisę odpowiedzialności cywilnej zwanej popularnie OC.

Za pośrednictwem naszej Firmy mają Państwo najszerszy zakres ubezpieczeń komunikacyjnych na rynku, czyli OC, AC, ubezpieczenie assistance, ochrona prawna pojazdu zwane również ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Z nami możecie szybko i wygodnie ubezpieczyć swój samochód w najbardziej dogodnej formie dla swojego portfela. Polisy proponowane przez naszą firmę zaakceptują wszystkie dodatkowe zniżko nabyte w innym towarzystwie i pozwolą na dogodne raty dając w ten sposób możliwość wybrania większej ilości opcji dodatkowych ubezpieczenia. Warto zwrócić uwagę, że ten segment to nie tylko komunikacja, ale także możliwość ubezpieczenia posiadanego mienia, jak również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, Nasza firma gwarantuje swoim klientom dogodne warunki na zawarcie wszelkiego rodzaju umów ubezpieczeń majątkowych posiadających unikatowe cechy dopasowane indywidualnie dla potrzeb i wymagań określonych przez zawierającego umowę ubezpieczenia.

Warto zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy między innymi dlatego, że

  • gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie,
  • oferujemy ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie,
  • opcja bez kosztów dodatkowych w młodym wieku,
  • dopasowujemy nasz produkt do Twoich oczekiwań i potrzeb,
  • w przypadku zdarzenia zajmiemy się niezbędnymi formalnościami,
  • od ręki otrzymasz kartę kredytową na rekompensatę szkody a pieniądze zwrócisz z polisy,
  • przy zakupie AC pakiet polis dodatkowych gratis,
  • ubezpieczamy nietypowy majątek na życzenie klienta,
  • wysokie sumy ubezpieczenia.

Jeżeli twoja polisa w najbliższym czasie dobiega do końca terminu ochrony ubezpieczeniowej i chcesz dokonać zmiany na tańszą czy też gwarantującą szerszy wybór opcji dodatkowych lub dopiero stoisz przed decyzją któremu zakładowi ubezpieczeń powierzyć swój majątek zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Fachowe doradztwo oraz kompetencje posiadane przez naszych pracowników połączone z praktyką w branży ubezpieczeniowej pomogą wybrać odpowiedni pakiet ubezpieczenia majątkowego stworzonego dla twoich potrzeb. Już teraz możesz dowiedzieć się o indywidualnych kosztach, warunkach, oraz parametrach ubezpieczenia jego walorach i korzyściach bez wychudzenia z domu wypełniając formularz kontaktowy.

do góry

Zobacz także


UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Gliwice - mapa dojazdu
tel./fax 32 337 19 78

Kraków - mapa dojazdu
tel./fax 12 421 31 12

Toruń - mapa dojazdu
tel. 56 621 09 44

Dokumenty do pobrania
zaświadczenie o zatrudnieniu.pdf
zaświadczenie o zatrudnieniu - hipoteka.pdf
oświadczenie biura rachunkowego.pdf

   Strona główna   Kredyty i pożyczki   Ubezpieczenia   O firmie   Formularz   Kontakt