STRONA GŁÓWNA    KREDYTY I POŻYCZKI    UBEZPIECZENIA    O FIRMIE    FORMULARZ    KONTAKT

O FIRMIE


Informacje o firmie

   Partner to niezależni doradzcy z zakresu finansów i ubezpieczeń. Działamy wspólnie z największymi instytucjami na rynku kredytowym i ubezpieczeniowym, dzięki czemu możemy zaproponować swoim klientom unikalną ofertę z zakresu swoich usług dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasza specjalność to doradztwo z zakresu kredytów pożyczek oraz ubezpieczeń, oferty te są skierowane przede wszystkim do osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

   Zespół ambicje oraz indywidualne podejście do każdego klienta połączone z fachowością i kompetencjami stawiają nas o krok przed konkurencja. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań których się podjęliśmy pozwala nam cieszyć się szacunkiem i dobrym zdaniem z strony Partnerów jak i również Klientów z którymi współpracujemy. Liczne szkolenia, nowoczesne oprogramowanie oraz pełna wiedza z zakresu prezentowanych usług pozwalają nam na skuteczne konkurowanie z innymi firmami naszej branży. Cenimy i doceniamy uwagi naszych Klientów budując z nimi trwałe relacje doradzając oraz przedstawiając coraz to nowsze rozwiązania z zakresu finansów osobistych.

   Kierujemy się zasada, że to klient ma prawo do ostatecznego wybory i samooceny oferty a my jako osoby znające zakres oraz obowiązki jakie wynikają z podpisanych dokumentów rzetelnie i jasno przedstawiamy parametry wybranej oferty. Poszerzając wciąż zakres naszych usług o coraz to nowsze rozwiązania finansowe oraz współpracując z nowymi podmiotami mamy nadzieję, że zawsze spełnimy oczekiwania naszych Klientów co pomoże nam zbudować mocny fundament wizerunku naszej firmy w Państwa oczach.

do góry

Informacje


PARTNER - siedziba główna Gliwice

ul. Dolnych Wałów 7 (I piętro)
44-100 Gliwice
tel./fax 32 337 19 78
mapa dojazdu

PARTNER - oddział Kraków

ul. Mikołajska 6 (I piętro)
31-027 Kraków
tel./fax 12 421 31 12
(Mały Rynek)
mapa dojazdu

PARTNER - oddział Toruń

ul. Podmurna 59 lok 35 (III piętro)
87-100 Toruń
tel. 56 621 09 44
mapa dojazdu

   Strona główna   Kredyty i pożyczki   Ubezpieczenia   O firmie   Formularz   Kontakt